Wij nodigen u ook van harte uit om ook een reactie achter te laten in ons gastenboek over uw ervaring met Salonboot Rondvaart Den Haag & Delft.
Plaats uw ervaring op onze website
Samen met onze gasten hebben we weer genoten van een Varende Wijnproeverij.
Leerzaam, lekker, onderhoudend en gezellig.
Schipper en sommelier bedankt, ook voor de flexibiliteit waarmee de afspraak tot stand kwam.
Gert Jan
Op Valentijnsdag heb ik mijn vriendin ten huwelijk gevraagd, deze bijzondere ervaring heb ik gecombineerd met een privé tocht samen met ons gezin.
Tijdens deze vaart hebben wij echt heerlijk genoten en alles was geweldig geregeld. De vele mogelijkheden tijdens de tocht maken het echt persoonlijk en de wensen van de klant staan hier echt centraal.
Na een mooie vaart en een aanzoek verder hebben wij ook leuke weetjes en informatie gekregen tijdens de tocht, ook hier werd tijd en moeite in gestoken.
Na afloop zijn wij aangemeerd bij ons restaurant en hebben wij de dag verder vervolgd. Met een lekkere fles bubbels en een mooie bos rozen kijken wij terug op een heerlijk moment, die voor ons erg speciaal was.
Erwin
Wij huurden de salonboot De Oriënt voor een tochtje met ons gezin van zes personen ter gelegenheid van ons 35-jarig huwelijk.
Het contact per mail over de reservering was prettig en professioneel en het telefoontje vooraf van onze schipper Sybolt attent en zorgvuldig. Daardoor kregen we nog meer zin in het uitstapje.
Sybolt bleek een onderhoudende schipper die allerlei leuke en interessante wetenswaardigheden wist te vertellen over de huizen langs de route naar Voorburg.
Onze zoon weet nu ook dat hij op zijn fietstocht van Den Haag naar Rijswijk bij de brug vaak op de afvalboot uit Den Haag moet wachten!
De lunch was heerlijk en de boot was warm en iedereen blij.
Dank voor de mooie start van ons dagje uit.
Groet, Titia en familie
Wij hebben met ons team een rondvaart gedaan in december op de heerlijk warme boot.
Het was knus en we hadden een hele leuke, lekkere en leerzame wijnproeverij.
De extra hapjes die we hadden besteld waren ook lekker dus eigenlijk was alles helemaal naar wens, top!
Suzanna
Vanwege het 60 jarig huwelijksfeest van mijn ouders hadden wij de Salonboot geboekt om ons bij Herberg Vlietzigt af te zetten.
De boot lag ruim op tijd op een handige plek voor mijn ouders om op te stappen. De schipper verzorgde een leuke tocht inclusief koffie en lekkers en was exact op tijd op de afgesproken plaats.
We hopen in de toekomst nog eens te boeken voor een rondvaart op zich.
Bedankt!
Annemarie
Prima rondvaart en een goed verzorgde lunch: het was prima geregeld ook door de schipper en zijn maat.
Bennie
Op zaterdag 19 oktober een zeer leuke en interessante rondvaart gehad. Al woon ik al jaren in Den Haag de schipper heeft mij weer nieuwe dingen over Den Haag verteld.
Ook de boot zelf, de geweldige gastvrijheid en een zeer leuk vertellende schipper hebben het geheel tot een fantastische ochtend gemaakt.
Veel dank!
Xander
Afgelopen vrijdag genoten van een mooie rondvaart door de Delftse grachten.
Ondanks de regen bleven een we lekker droog. Leuke wijnproeverij beleefd met veel informatie.
Christa Gorissen
Zondag 15 september een gezellige tocht mee mogen maken. Leuke vaart met veel wetenswaardigheden verteld door onze gids.
Leuk om vanaf het water al die bekende plekjes te beleven.
Roel van der Veer Sr
Zondag 15 september 2019 de Open Bruggen route meegemaakt.
Leuke wetenswaardigheden over Den Haag op een ontzettend fijne manier verteld door onze "reisleider".
Harry en Annelies
Eigenlijk op 1 maart 2018 gepland, kon onze wijnproeverij op het salonboot afgelopen vrijdag pas doorgaan.
Wij hadden een geslaagde, gezellige en leuke wijnproeverij op de boot. Langs de Vliet, waar wij zo vaak zijn gefietst, konden wij nu vanuit de boot bij een heerlijke wijnproeverij van de mooie huizen genieten. Bedankt hiervoor.
Gudrun en gezelschap
De tocht was zeer geslaagd.
We hebben volop genoten!
Onze moeder is opgegroeid in Voorburg dus voor haar veel bekende plekken gezien. Ook de schipper had mooie verhalen.
Nogmaals dank voor de flexibiliteit met het verzetten van de tocht!
Suzanne & gezelschap
Absoluut een aanrader.
Zaterdag 18 mei gevaren over een zonovergoten Vliet.
Eerder een keer de wijnproeverij gedaan.
Allemaal erg leuk, informatief en heel goed verzorgd.
Lia
Een leerzame en gezellige boottocht
Jaap
Erg leuk boottochtje met een lekkere wijn proeverij.
Fijn bootje en lekker warm ondanks het slechte weer!
Zeker voor herhaling!!!!
Barbara
Zeer goed verzorgde rondvaart met sushi in overvloed. Leuke weetjes geleerd over de Vliet en de grachten in Den Haag.
Heerlijk om de omgeving te verkennen!
Stoffele
Na een eerdere geslaagde rondvaart met de Salonboot ditmaal een rondvaart geboekt ter gelegenheid van een verjaardagsfeestje.
We hebben weer genoten: van de prettige ontvangst, mooie boot, drankjes, hapjes, vaarroute en informatie tijdens de rondvaart.
Sander
Wij hebben een heerlijke tocht gemaakt.
De lunch was prima verzorgd. De middag verliep geheel volgens afspraak.
Hartelijk bedankt.
A. De Rooij
Afgelopen vrijdag voor de 2e keer meegevaren en weer heerlijke wijnen geproefd.
Dankjewel Sybolt en Niels, voor de mooie vaartocht en nieuwe wijnkennis!
Tot een volgende keer
groetjes,
Ellen
Een hele leuke middag gehad.
Super vriendelijke schipper en thee-sommelier.
Secretariaat F&B
Op 23 december, de laatste tocht van het jaar, en in de stromende regen, zaten we hoog en droog en warm in een lief, klein bootje met een glaasje glühwein.
De gastheer vertelde veel interessante dingen. Een genoeglijk tochtje.
Betty Dudink
Was ontzettend gezellig aan boord! Wat een gastvrijheid door Hans en Hans. Zeker de moeite waard om nog eens te doen!
Inge de Nes
Vrijdag 9 november als cadeau gegeven aan mijn broer en schoonzus en de reacties waren super: goed verzorgd, gezellig , goede gastheer / sommelier (Yvo)
Leuke ervaring en de complimenten aan de sommelier!
Antoine en Katja
Leuke vaartocht vrijdag jongstleden, met een leerzame en onderhoudende wijnproeverij aan boord.
Bedankt schipper en sommelier, dat doen we nog eens.
Gert-Jan
Afgelopen zondag een leuke tocht door Den Haag met de salonboot inclusief een High Tea ter gelegenheid van de 90-ste verjaardag van mijn tante.
De tocht ging door het deel van Den Haag waar zij en mijn ouders gewoond hebben dus voor hun erg leuke hernieuwde kennismaking.
De schipper vertelde leuke wetenswaardigheden en de High Tea was zeer uitgebreid en goed verzorgd.
Het was een hele geslaagde middag!
Lisette
Famke en Hans bedankt, het was een zeer geslaagde middag: zeker een aanrader !
Vd V.
Aanrader!
Aardige schipper, goede sommelier, lekkere wijnen, gezellige ambiance op de boot en nog leerzaam ook.
Omdat ik zo aandachtig aan het luisteren (en proeven) was, vergat ik zelfs af en toe naar buiten te kijken om van het uitzicht te genieten.
Chris
Ter viering van verjaardag en pensionering met onze directe familieleden een aangepaste borrel rondvaart gemaakt vanuit Delft centrum tot aan Leidschendam.
Leuke wetenswaardigheden opgedaan over Delft en rest van route.
Door iedereen van ons gezelschap als erg leuk ervaren. Hapjes en drankjes prima verzorgd.
We hadden een combinatie met een restaurant (bij Joris) willen doen, maar wegens de beperkte openingsuren van de bruggen was dit niet mogelijk (ligt aan gemeente en provincie, niet aan salonboot organisatie).
In goed overleg deze alternatieve tocht gedaan, en daarna met eigen vervoer naar het restaurant.
Ben
Zondag 9 september 2018 de rondvaart met een borreltje gedaan met een groep vrienden.
Dit was voor ons een leuke herkenning van Den Haag. Ook voor de vrienden die uit diverse delen van Nederland komen was dit een hele leuke ervaring.
De heren Hans & Hans hebben bij gedragen aan een geweldige rondvaart, waarvoor dank.
Dit is voor herhaling vatbaar en we zullen dit ook zeker aan andere doorvertellen.
Henk & Gerry van Putten